Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1
Dijital Baskı Çeşit Ve Uygulamaları

Dijital Baskı

Konica Minolta Kafa Makinamızın Özellikleri
Çözünürlük Max 1440 DPI
Boya Yoğunluğu 14 PL
Baskı Eni 3.2 metre
Boya Solvent Esaslı

AVANTAJLARI
1- PARLAK BASKI VERİR
2- UZUN SÜRE SOLMADAN KALIR
3- İÇ MEKANLARDA VE DIŞ MEKANLARDA KULLANILIR
4- ARAÇ KAPLAMALARINDA DAYANIKLILIĞI NEDENİYLE KULLANILIR
5- LAMİNASYON GEREKTİRMEZ
6- MAALİYET-ZAMAN  AVANTAJI SAĞLAR.
7-UYGULAMADA DOĞRU BOYA VE KURUMA SÜRESİ KULLANILMIŞSA İZ BELLİ ETMEZ

 

FOLYO BASKI


Her türlü promosyon tanıtım duyuru ilan reklam amaçlı olarak, iç veya dış mekana uygun malzemeler kullanılarak üretilebilen folyo baskı nın, son yıllarda kullanım alanları hızla artmaktadır.
Folyo baskı arka yüzeyi yapışkanlı olan ve sert zeminlere yapıştırılarak sabitlenebilen bir baskı türüdür.
Genellikle tanıtım reklam amaçlı veya promosyona yönelik çalışmalarda kullanılır, istenilen her ebatta ve istenilen renklerde folyo baskı yapılır.
Mağazalar alışveriş merkezleri şirketler marketler oteller ve reklam ihtiyacı olan tüm firmalar, her türlü promosyon reklam ilan duyuru indirim afişlerinizi sınırsız renk seçeneği ile son teknoloji makinelerimizle folyo baskılı olarak çok uygun fiyatlarla üretiyoruz

Geniş Ebat Dijital Vinil Baskı

Dijital baskı makinamiz ile her ebatta dijital baskı yapılabilmekte olup, isteğe göre poster afiş flama kırlangıç flama araç giydirme cephe giydirme mesh baskı vinil baskı kağıt baskı çesitleri duvar reklam afişleri çatı afişleri üst geçit reklam ve afişleri banner one way vision roll up dijital baskı reklam ve afişleri ile daha yüzlerce çesit kaplama afiş poster reklam ürünleri ve dijital baskı çesitleri ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
Mağazalar alışveriş merkezleri okullar dershaneler şirket merkezleri hastahaneler marketler dershaneler v.b hertürlü bina cephelerini dijital baskılı olarak giydiriyoruz.
İstediğiniz grafik çalışmasını, dijital resim yada fotoğrafı cephenizin ebatlarına uygun olarak, her türlü hava şartlarında uzun süre dayanabilen materyaller kullanarak sınırsız renkte dijital baskı sistemlerimizle hazırlayıp, dış cephe uygulamasını itina ile yapmaktayız.
Dış cephe giydirmede en ekonomik ve hızlı çözümlerimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Branda Germe

Branda germe (mesh) genellikle dış mekan açık hava reklamcılığında kullanılır. Branda germe yönteminde baskılı vinil yada mesh branda reklam yapılacak alana düz bir şekilde dalgalanma olmaksızın gerdilir.
Branda germe ilan afiş ve tabelalar dış mekanda her türlü hava şarlarına uzun süre dayanabilen kaliteli malzeme ve mürekkepler kullanılarak üretilir. Branda germe genellikle tanıtım reklam veya promosyona yönelik çalışmalarda dış mekanlarda tercih edilir. İstenilen her ebatta ve istenilen renklerde branda germe tabela ve afişleriniz itina ile yapılır.
Branda germe büyük ebatlı ve etkili olmasının yanı sıra açıkhava reklamcılığında ekonomik olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.
Mağazalar alışveriş merkezleri şirketler marketler oteller ve reklam ihtiyacı olan tüm firmalar, her türlü branda germe afiş promosyon reklam ilan duyuru indirim afişlerinizi sınırsız renk seçenegi ile son teknoloji makinelerimizle mesh branda veya folyo baskılı olarak çok uygun fiyatlarla üretiyoruz.
Kalite Detaylarda Gizlidir.Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, sürekli güncel kalarak kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen firmamız oluşturduğu yeni dijital baskı ünitesiyle, yüksek çözünürlükte ve değisik ebatlarda dijital baskı ürünleri hazırlamaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla mümkün olan en kısa sürede hazırlamak ve müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli hedefimizdir


Vinil Baskı
Folyo Baskı
One Way Vision Baskı
Mesh Baskı
Canvas Baskı
Bilboard & Raket Baskı
Işıklı Folyo
Vitrin Yazıları
Araç Giydirme
Bina Giydirme
Afiş Pankart
Roll Up Banner
Yelken Bayrak
Kırlangıç Bayrak
Atatürk Posteri
Lider Posterleri